Jak to vidí.....a my děkujeme za pozitivní slova :-)

08.07.2020

Milí zaměstnanci, milí kolegové, milé SPOLU,

ráda bych Vám touto formou velmi poděkovala. Nesmírně si vážím toho, že mohu být součástí, tak skvělé, funkční, přátelské a posouvající se organizace.

Za tu dobu, co jsem ve SPOLU, jsem prošla nepřeberným množstvím skupinových programů, asistencí, vedoucích pozic, pobytů, jednodenních programů, individuální službou, sociální rehabilitací. V každém z těchto programů se realizuji, sbírám zkušenosti, dozvídám se nové poznatky, inspiruji se, poznávám nové lidi, nová místa, nové asistenty a uživatele, více poznávám i sama sebe, A v neposlední řadě se do těchto programů vždy velmi těším a odcházím naplněná štěstím, skvělým pocitem a nabitá energií.

Vnímám, že svou práci děláte srdcem s úsměvem na rtech a ochotou kdykoliv pomoci, poradit, podpořit,

SPOLU pro mě moc znamená, je mou srdeční záležitostí a to i díky Vám, díky tomu, co nabízíte uživatelům, asistentům. Jsem moc ráda, že se SPOLU jako sociální služba posouvá tímto, pro mě správným, směrem. V době změn jsem byla nejistá, váhala jsem, zda mi nová podoba SPOLU sedne, ale uvědomila jsem si, že vlastně i já, nechci jen pomáhat klientům, ale ze všeho nejvíce je podporovat a naučit je co nejvíce samostatnému, kvalitnímu a reálnému životu ve společnosti.

Děkuji moc za možnosti realizace, za důvěru, podporu, za nové a nové nabídky, které mi neustále chodí a je jich opravdu mnoho. Moc si toho vážím.

Jsem velmi ráda, že s Vámi spolupracuji j v létě Sedím s diářem v rukou a uvědomuju si, že prázdniny ještě nezačaly, ale můj diářje téměř plný- všude samé SPOLU@pobyt, Poletování, skupinové asistence, osobní asistence, individuální služba...

Jsem ráda, že jsme všichni zvládli nelehké období a můžeme se znovu společně věnovat tomu, co nás baví a dělat to naplno.

Ať se SPOLU stále daří a ať ho společně utváříme minimálně tak skvěle, jako doposud.        

Leňa Zbořilová