Přidej se k týmu SPOLU Olomouc

Hledáme koordinátora do Odlehčovací služby

NÁPLŇ PRÁCE

  • Vedení případů a přímá práce s uživateli služby
  • Vedení dokumentace uživatelů služby
  • Koordinace skupinových aktivit a individuální služby
  • Vedení a podpora pracovníků v přímé péči (asistentů)
  • Spolupráce s kolegy z dalších služeb
  • Spolupráce na rozvoji služby

NABÍZÍME

  • Práci na HPP v rozsahu 1 úvazku jako zástup za mateřskou dovolenou, nástup nejpozději 1. 9. 2022
  • Progresivně a podpůrně naladěný tým
  • Možnost rozvoje prostřednictvím dalšího vzdělávání a stáží, týmové i individuální supervize
  • Pružnou pracovní dobu a dovolenou v rozsahu 5 týdnů

POŽADUJEME

  • Věk nad 18 let, trestní a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • Odbornou kvalifikaci pro pozici pracovníka v sociálních službách dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb.
  • Zkušenost s prací s lidmi s mentálním postižením
  • Zkušenost s individuálním plánováním v sociální službě
  • Profesionální zaměření "na člověka"
  • Organizační schopnosti a proaktivní přístup k práci
  • Schopnost vést tým pracovníků
  • Samostatnost v používání nástrojů MS Office

V případě zájmu zašlete e-mailem na adresu odls@spoluolomouc.cz do 14. 6. 2022:

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis (proč chcete pracovat na této pozici a jaké máte zkušenosti s lidmi
    s mentálním postižením v rozsahu max. 1 strany)
  • vlastní Osobní profil na jednu stránku (nástroj plánování zaměřeného na člověka).

Do předmětu mailu uveďte: VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ODLS.

Získaná data budeme zpracovávat pouze za účelem výběru vhodného kandidáta a pouze do ukončení výběrového řízení.

Všem zájemcům odpovíme, vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici
v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Přijímáme asistenty na DPP/ DPČ

Pro zájemce o práci pracovníka v sociálních službách (PSS)

Průběžně přijímáme nové asistenty. Asistence probíhají zpravidla ve městě Olomouc a blízkém okolí, můžete pracovat ve všední dny, občas i o víkendech. Pracovní dobu lze přizpůsobit tak, aby vyhovovala Vašim možnostem.

Co Vám nabízíme

  • zajímavou a pestrou práci, která má smysl;
  • průběžné další vzdělávání;
  • spolupráci formou DPP/DPČ;
  • supervize.

Co od Vás požadujeme

  • zájem o tuto práci a cílovou skupinu;
  • chuť dále se vzdělávat;
  • spolehlivost a zodpovědnost;
  • čistý trestní rejstřík.

Máte zájem přidat se k nám do týmu nebo potřebujete více informací? Kontaktujte vedoucího kterékoli služby a domluvte si schůzku u nás.

Ukázka školení Osobní asistence u člověka na vozíku

Průběžně hledáme asistenty do volnočasových programů

Pro zájemce o práci ve volnočasovém programu

Každé pondělí se potkáváme v ARŤÁKU, každé úterý ve SPORŤÁKU - můžete se stát jejich součástí - průběžně hledáme asistenty, kteří budou poskytovat podporu lidem s mentálním postižením v průběhu volnočasového programu.

  • chuť sportovat;
  • čas v pondělí nebo v úterý od 15:20 do 17:40.

  • spolupráci formou DPP/DPČ,
  • odměnu 130,- Kč/hod.

Máte zájem přidat se k nám do týmu nebo potřebujete více informací? Kontaktujte mailem Irenu Petruchovou.

Hledáme dobrovolníky

Dobrovolníci se mohou zapojit do činnosti SPOLU Olomouc různými formami:

  • nabídka odborných znalostí a dovedností
  • podpora účastníků volnočasových aktivit
  • příprava a pomoc při benefičních akcích

Máte-li zájem spolupracovat s námi, vyplňte formulář, ozveme se Vám a domluvíme si schůzku.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů pro jednání o případné možné spolupráci se SPOLU Olomouc, z.ú. Více o Zásadách zpracování osobních údajů.

Jsme fajn tým. Přidejte se k nám

Co vše lidé s mentálním postižením zvládnou, i díky Vám?